Janusz Świercz

Janusz Świercz(Physical Education teacher)

Janusz jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu początkowym i zaawansowanym wielu dyscyplin z dziedziny rekreacji ruchowej. Od najmłodszych lat trenował pływanie, co rzutuje na jego szeroki zestaw uprawnień z zakresu sportów wodnych: instruktor pływania, ratownik WOPR, nurek, instruktor żeglarstwa deskowego, które popularnie zwane jest windsurfingiem. Przez rok doskonalił swój warsztat pracy prowadząc zajęcia gimnastyczne dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jest instruktorem gimnastyki sportowej.

Ciekawość i otwartość na świat sprawiły, że dwa lata spędził w Australii, gdzie kontynuował naukę na kierunku Business Management.

Prywatnie nie lubi pozostawać w miejscu, nieustannie rozszerza swoje kompetencje i umiejętności. W sezonie zimowym jest zapalonym narciarzem, w czasie wolnym trenuje boks, a pomiędzy treningami oddaje się muzyce, komponując i prześlizgując się po skalach na jednej z jego 4 gitar.