Ewa Szwaja

Ewa Szwaja (wychowawca klasy 3b, kierownik świetlicy)

Jestem absolwentką kierunku Nauki o Rodzinie na  Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na  SGGW w Warszawie. Zawód nauczyciela to nieustająca praca nad sobą i zdobywanie nowej wiedzy. Podążam ścieżką rozwoju aby być coraz lepszym nauczycielem.

Przez wiele lat pracowałam z młodzieżą licealną, co było wspaniałym doświadczeniem, jednak praca z młodszymi dziećmi jest dla mnie największą inspiracją i niepowtarzalnym doświadczeniem.  Kontakt z drugim człowiekiem, szczególnie dorastającym jest wyjątkowy, czasami nieprzewidywalny, ale to właśnie w pracy nauczyciela jest najpiękniejsze, że możemy w tym dorastaniu naszych uczniów uczestniczyć.

W Szkole Edison mam przyjemność być wychowawcą klasy 3b i kierownikiem świetlicy.