Informacje o nas

Polsko – Angielska Szkoła Podstawowa Edison, powstała dzięki wsparciu Rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Magic Fish. Pragnąc zapewnić absolwentom przedszkola oraz dzieciom z innych przedszkoli, możliwość nauki w przyjaznym, bezpiecznym środowisku, gdzie grono nauczycieli i pedagogów kładzie nacisk na kształtowanie nawyku poszukiwania rozwiązań i kreatywnego odkrywania prawdy o świecie, otworzyliśmy w budynku obok przedszkola, anglojęzyczną szkołę podstawową, która zapewnia edukację do końca klasy 6-stej.

Kompleks szkolno – przedszkolny z wykładowym językiem angielskim oferuje najlepsze warunki do rozwijania umiejętności interpersonalnych, pewności siebie, poszukiwania wiedzy oraz odkrywania pasji do nauki.

Szkoła podstawowa Edison- jest szkołą międzynarodową oferującą edukację w języku polskim i angielskim.