Mateusz Mielcarz

Mateusz Mielcarz (nauczyciel tańca)

Związany z tańcem od 1992 roku. Ponad 12 lat trenował taniec towarzyski osiągając m.in.: V-ce Mistrzostwo Polski w 10 tańcach, II miejsce na turnieju Polish Open, wielokrotnie Mistrzostwa Warszawy i Okręgu Mazowieckiego. W sumie uczestniczył w ponad 100 turniejach tańca w Polsce i zagranicą.
Po skończeniu kariery zawodniczej założył swoją szkołę tańca Mat Dance Studio.
Na co dzień współpracuje z agencjami reklamowymi jako choreograf, uczestnikami programu Taniec z Gwiazdami jako konsultant, instruktor, oraz licznymi szkołami tańca w Warszawie i nie tylko.
Specjalizuje się w zajęciach tanecznych dla dzieci i młodzieży, a także w salsie, zumbie i tańcach towarzyskich.
Oprócz szkoły tańca, prowadzi MDS events gdzie współtworzy akcje promocyjne i eventy reklamowe. Wśród klientów i stałych partnerów znajdują się m.in. Orange, Mazda, Nokia, PKOL i 4F.
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Zarządzania, prywatnie tata Franka :)