• Simple Item 1
  • Simple Item 2
    MAMY POMYSŁ NA EDUKACJĘ

O NASZEJ SZKOLE

Jesteśmy międzynarodową, otwartą kulturowo szkołą. Zapewniamy wysoki poziom nauczania w bezpiecznym, przyjaznym i wspierającym środowisku. W swojej działalności koncentrujemy się na różnorodnych i niepowtarzalnych cechach, umiejętnościach i zainteresowaniach każdego ucznia. Szkoła dąży do odkrywania w naszych podopiecznych ich indywidualnych talentów – wspiera w rozwoju i stwarza warunki do prezentowania swoich sukcesów, budując poczucie satysfakcji i uzasadnionej dumy ze swoich osiągnięć. Bazując na bliskiej współpracy z rodzicami, wspieramy każdego ucznia w poszukiwaniu jego własnej drogi edukacyjnej, pamiętając o rozwoju takich cech jak kreatywność, zdolności komunikacyjne oraz umiejętności: rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, czy też współpracy w grupie. Dbamy o bliski kontakt z kulturą i sztuką, dzięki którym łatwiejsze staje się zrozumienie otaczającego świata i kształtuje się wrażliwość na drugiego człowieka. Pragniemy aby nauka i stosowanie języków obcych (w szczególności języka angielskiego) stało się dla naszych wychowanków oczywistym i łatwym narzędziem, umożliwiającym przyswajanie dalszej wiedzy i poznawanie nowych, ciekawych osób. Zachęcamy uczniów, by stawali się niezależnymi, zdolnymi do autorefleksji ludźmi - odpowiedzialnymi obywatelami dzisiejszego świata.

Mądra Edukacja - Przyjazna Szkoła.

NASZA KADRA

Naszą kadrę stanowi międzynarodowy, wykwalifikowany zespół pedagogów pochodzący m.in. z Polski, Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Indii. Nasi nauczyciele wyróżniają się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale również wysoką kulturą osobistą i olbrzymią pasją, którą dzielą się z uczniami każdego dnia.