• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Prywatna szkoła podstawowa Warszawa

AKTUALNOŚCI

Poszukujemy nauczyciela eudkacji wczesnoszkolnej

17.06.2022
Czytaj dalej

Wyniki Ogólnopolskiego testu kompetencji trzecioklasistów.

24.05.2022

Czytaj dalej

Wycieczka do siedziby Polskiego Radia

24.05.2022
Czytaj dalej

Uprzejmie informujemy, iż firma Agnieszka Olszewska Magic Fish , Szkoła Edison Agnieszka Olszewska realizowała w okresie od 01.08.2020 do 31.10.2020 projekt nr POIR.03.04.00-14-0879/20-00, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Kwota dotacji:  104 362,17 zł (słownie: sto cztery tysiące trzysta sześćdziesiąt dwa złote 17/100)

 

logo_FE_1.jpg

 

 

 

 

 

logo_UE_rgb-1.jpg

 

 

 

 

znak_barw_rp_poziom_szara_ramka_rgb.jpg

 

O NASZEJ SZKOLE 

Prywatna szkoła podstawowa Warszawa
Edison Primary School działa od 2013 roku. Jesteśmy międzynarodową, otwartą kulturowo Szkołą. Zapewniamy wysoki poziom nauczania w bezpiecznym, przyjaznym i wspierającym środowisku. Tworzymy innowacyjny i atrakcyjny obszar, który angażuje Uczniów, pozwalając im osiągać realne sukcesy w nauce.

Szkoła prywatna Warszawa - nasza misja
To dziś kształtujemy Uczniów, by jutro odważnie i pewnie mogli zdobywać świat. Dlatego dziś korzystamy z technologii jutra i kształcimy kompetencje przyszłości. Opierając się na tym fundamencie, doprowadziliśmy do tego, że nasi Uczniowie i absolwenci to samodzielni, zaangażowani i sprawczy młodzi ludzie. Potrafią rozwiązywać nawet skomplikowane problemy, wykorzystując do tego nowe technologie, a do tego przejawiają dużą dozę empatii, kształtując otaczający ich świat na taki, w jakim chcieliby żyć.

EDUCATION FOR TOMORROWS WORLD

Szkoła brytyjska Warszawa - wartości, którymi się kierujemy
Edison – angielska Szkoła w Warszawie, w procesie kształtowania i nauczania młodych ludzi kieruje się następującymi wartościami:

  • świadomość siebie i świata;
  • kreatywność i eksperymentowanie;
  • tworzenie wspierającej społeczności;
  • empatia i aktywizm.

Wykształcamy tym samym progresywne myślenie, potrzebę rozwoju, chęć tworzenia i wpływania na rzeczywistość oraz uwrażliwiamy na ludzi i świat.

 

203390713_4155933601130568_1272091913314777133_n.jpg Prywatna Szkoła podstawowa Wilanów - kluby zainteresowań
Uczniom oferujemy wiele możliwości rozwoju indywidualnych talentów. Jest to możliwe, dzięki licznym klubom zainteresowań, takim jak m.in.: Children's Literature Club; Klub Młodych Koderów; Chór; Koło Fotograficzne; Football; Fit&Dance.

Angielska Szkoła podstawowa Warszawa - mundurki
Jako prywatna Szkoła podstawowa, zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w kształtowaniu charakterów oraz poczucia własnej wartości i przynależności odgrywają mundurki.
W Szkole Edison Uczniowie mają do dyspozycji mundurki w trzech wersjach: galowej, codziennej i sportowej.

STEAM                                     

Niepubliczna Szkoła podstawowa Warszawa - wizja edukacji
Bazując na fundamentalnej zasadzie, mówiącej o tym, że Uczeń jest zawsze w centrum, realizujemy model nauczania STEAM oparty na kształceniu kompetencji przyszłości. Wykorzystując Challenge Based Learning i Interactive&Engaging Class oraz korzystając z topowych platform i narzędzi zmieniających naukę w interaktywne działanie, tworzymy warunki do rozwoju samodzielnego myślenia i krytycznego podchodzenia do problemów. 

Angielska Szkoła w Warszawie - żywienie
Na rozwój młodego człowieka prócz kompetentnej kadry i bezpiecznego otoczenia, wpływ ma również zbilansowana dieta. Zatrudniamy wyspecjalizowanych i doświadczonych kucharzy, którzy dbają o to, by Twoja pociecha spożywała tylko zdrowe i dostosowane do potrzeb młodego organizmu posiłki. Wykształcenie w Uczniach zdrowych nawyków żywieniowych jest dla nas priorytetem. Do wszystkich posiłków podawana jest woda. Czysta i zdrowa.

Międzynarodowa Szkoła podstawowa Warszawa - osiągnięcia
Wyniki testów ósmoklasisty pokazują wyraźnie, że nasi Uczniowie w rankingach plasują się na wysokich pozycjach z wynikami na poziomie niemal 80%. Wpływ na to ma profesjonalna kadra, przyjazna atmosfera i realizacja dwóch podstaw programowych – polskiej i brytyjskiej.

Niepubliczna Szkoła Warszawa - zrównoważony rozwój Twojego dziecka
Niepubliczna Szkoła podstawowa Edison na Wilanowie to placówka, która w 2021 roku wyróżniona została prestiżowym tytułem Apple Distinguished School, który przyznawany jest najbardziej innowacyjnym szkołom na świecie. Jesteśmy liczącym się ośrodkiem postępu i wyznacznikiem doskonałości w dziedzinie edukacji, realizującym promowaną przez Apple, wizję nauczania z pomocą technologii.
Oferowany przez nas spójny i wykorzystujący technologie przyszłości program nauczania, opiera się na doświadczeniu, eksperymentowaniu, tworzeniu i testowaniu różnych rozwiązań. Finalnie doprowadza on do tego, że młodzi ludzie wychodzący spod naszych skrzydeł są odpowiedzialnymi obywatelami świata gotowymi na wyzwania XXI w.

 241041142_4352535454803714_1286779419505759586_n.jpg

NASZA KADRA

Naszą kadrę tworzy międzynarodowy, wykwalifikowany zespół pedagogów, pochodzący z Polski, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz z Indii. Nasi nauczyciele wyróżniają się szeroką wiedzą i umiejętnościami pedagogicznymi. To pełni pasji specjaliści w swoich dziedzinach, którzy poprzez wysoką kulturę osobistą kształtują edukację naszych uczniów.

Czytaj dalej