WARTOŚCI

ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE I ŚWIATA

Edison Primary School to miejsce, gdzie uczniowie mogą odkryć siebie, sprawdzić w czym są dobrzy, co im sprawia radość i nauczyć się jak realnie mogą wpłynąć na to co się wokół nich dzieje.

KREATYWNOŚĆ I EKSPERYMENTOWANIE

Edison Primary School to wielkie laboratorium badawcze dające potencjał do doświadczania, tworzenia, przeżywania i testowania.

WSPIERAJĄCA SPOŁECZNOŚĆ

Edison Primary School to nie tylko szkoła, to społeczność zaangażowanych uczniów, nauczycieli i rodziców, których łączy progresywne myślenie i potrzeba rozwoju.

EMPATIA I AKTYWIZM

Edison Primary School to uwrażliwienie na ludzi i świat wokół. To świadomość, że każdy z nas ma wpływ na jego kształtowanie, a jako szkoła dążymy do tworzenia i wspierania inicjatyw realizujących cele zrównoważonego rozwoju z agendy ONZ