Sport w Edison Primary

Nasza szkoła dbając o uczniów i ich zainteresowania stara się dostosować ofertę tak, aby każdy mógł się rozwjać w swojej ulubionej dyscyplinie. Posiadamy boisko zewnętrzne przystosowane do uprawiania sportów drużynowych, takich jak:

-piłka nożna

-koszykówka

-siatkówka

-piłka ręczna

boisko.jpg

Korzystamy również z obiektów sportowych należących do Centrum Sportu Wilanów (hala sportowa oraz basen) jak również pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 300 im. Wandy Rutkiewicz (basen). W ramach Wychowania Fizycznego realizowany są rónież lekcje tańca. Uczniowie reprezentują szkołę na wielu zawodach sportowych organizowanych na terenie dzielnicy Wilanów oraz całej Warszawy, często pojawiając się na podium.

W ramach klubów zainteresować uczniowie uprawiają również takie sporty jak piłka nożna, krykiet, oraz judo w szkolnym klubie Go Judo, którego głównym trenerm jest Adrian Hammond, utytułowany zawodnik i wielokrotny mistrz Republiki Południowej Afryki w tej dyscyplinie.

judo_500_Niestandardowe.png