Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klasy 1 i zerówki

Serdecznie zapraszamy Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka w roku szkolnym 2018/2019 do klasy 1 lub klasy 0 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 10.01.2018r. (środa) o godzinie 17.00.

Prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu drogą elektroniczną do sekretariatu szkoły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją uzupełniającą do klas 2-8 prosimy o umawianie się na indywidulane spotkania poprzez sekretaraiat szkoły na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.