OPEN DAY!

📚✨ Join us on February 17th for an exclusive Open Day at Edison International School! 🌐🏫
Immerse yourself in the enriching Cambridge Primary International Programme, designed to inspire and nurture young minds. Discover the dynamic and innovative approaches to education that set Edison International School apart. We invite all interested parents and guardians to be a part of this insightful experience!
Please note that participation requires prior registration. Secure your spot by registering at Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. or contacting us at +48-780-128-011
📚✨ Dołącz do nas 17 lutego na wyjątkowy Dzień Otwarty w Edison International School! 🌐🏫
Poznaj międzynarodowy program Cambridge Primary International, stworzony, aby inspirować i wspierać młode umysły. Odkryj dynamiczne i innowacyjne podejścia do edukacji, które wyróżnia Edison International School. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów do udziału w tej niezwykłej przygodzie!
Udział wymaga wcześniejszej rejestracji. Zarezerwuj miejsce, rejestrując się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktując się z nami pod numerem +48-780-128-011